Yhteys

Toimisto

Keilaranta 1
02150 ESPOO

Lääkärikeskus

Kaivokatu 6, 5. krs
00100 HELSINKI

Puh: 020 700 700
Faksi: 020 700 7050
info@doctagon.fi

Y-tunnus (2065825-6)
ALV-tunnus (FI20658256)

Laskutus

Puh: 020 700 700
taloushallinto@doctagon.fi

Verkkolaskut

Operaattori
OpusCapita Group Oy
(003710948874)

Verkkolaskutusosoite
BELRFI0005871W

OVT-tunnus
003720658256

Paperilaskut
Doctagon Oy
PL 338
02066 DOCUSCAN

Varaa aika

020 700 700

GetWell -palveluohjaus

0444 123 123

Työterveyshuolto

020 700 700

Rekrytointi

044 736 3676

Vastuulääkäripalvelun koordinaattori

044 736 3639

Hallinto

Doctagon - Stefan Wentjärvi | Toimitusjohtaja

Toimitusjohtaja

Stefan Wentjärvi

stefan.wentjarvi@doctagon.fi

Doctagon - Erik Mandelin | Ylilääkäri

Ylilääkäri

Erik Mandelin

erik.mandelin@doctagon.fi

Doctagon - Minna Leiviskä | Talousjohtaja

Talousjohtaja

Minna Leiviskä

minna.leiviska@doctagon.fi

Doctagon - Kati Kesäläinen | Liiketoimintajohtaja, yksityinen sektori

Liiketoimintajohtaja, yksityinen sektori

Kati Kesäläinen

kati.kesalainen@doctagon.fi

Doctagon - Sanna Lipasti | Liiketoimintajohtaja, vastaanottotoiminta

Liiketoimintajohtaja, vastaanottotoiminta

Sanna Lipasti

sanna.lipasti@doctagon.fi

Doctagon - Anne Räsänen | Liiketoimintajohtaja, julkinen sektori

Liiketoimintajohtaja, julkinen sektori

Anne Räsänen

anne.rasanen@doctagon.fi

Doctagon - Jonna Asikainen | Rekrytointijohtaja

Rekrytointijohtaja

Jonna Asikainen, 044 736 3676

jonna.asikainen@doctagon.fi

Doctagon - Anni Harju | Rekrytointipäällikkö

Rekrytointipäällikkö

Anni Harju, 0400 101 451

anni.harju@doctagon.fi

Doctagon - Tuuli Nykänen | Rekrytointipäällikkö

Rekrytointipäällikkö

Tuuli Nykänen, 044 725 6073

tuuli.nykanen@doctagon.fi

Doctagon - Heini Sievänen | Potilasasiamies

Potilasasiamies

Heini Sievänen

potilasasiamies@doctagon.fi

Myynti ja markkinointi

Doctagon - Jani Nurisalo | Myynti- ja markkinointijohtaja

Myynti- ja markkinointijohtaja

Jani Nurisalo

jani.nurisalo@doctagon.fi

Doctagon - Joachim Mac Donald-Thomé | Kehitysjohtaja

Kehitysjohtaja

Joachim Mac Donald-Thomé

joachim@doctagon.fi

Doctagon - Sanna Spårman | Aluepäällikkö, vastaanottoliiketoiminta

Aluepäällikkö, vastaanottoliiketoiminta

Sanna Spårman, 0400 833 533

sanna.sparman@doctagon.fi

Doctagon - Nina Kämppi | Vastaava sairaanhoitaja, Etelä-Suomi

Vastaava sairaanhoitaja, Etelä-Suomi

Nina Kämppi, 044 736 3669

nina.kamppi@doctagon.fi

Doctagon - Outi Kaasinen | Aluepäällikkö, kuntamyynti Itä- ja Pohjois-Suomi

Aluepäällikkö, kuntamyynti Itä- ja Pohjois-Suomi

Outi Kaasinen, 044 736 3647

outi.kaasinen@doctagon.fi

Doctagon - Virpi Nikkilä | Palvelupäällikkö, Itä- ja Pohjois-Suomi

Palvelupäällikkö, Itä- ja Pohjois-Suomi

Virpi Nikkilä, 044 736 3689

virpi.nikkila@doctagon.fi

Doctagon - Mikaela Sallisalmi | Palvelupäällikkö, Länsi-Suomi

Palvelupäällikkö, Länsi-Suomi

Mikaela Sallisalmi, 044 736 3648

mikaela.sallisalmi@doctagon.fi

Doctagon - Nina Joki | Palvelukoordinaattori, Länsi-Suomi

Palvelukoordinaattori, Länsi-Suomi

Nina Joki, 044 733 8557

nina.joki@doctagon.fi